Dlaczego warto wybrać Herbalife?

Wszystko zaczęło się od wizji jednego człowieka, który zapragnął pomóc innym ludziom poprawić stan ich zdrowia i finansów. Po przeszło 30 latach wizja ta jest nadal żywa – jako marka o światowej renomie i styl życia ponad 2 milionów Partnerów.

Czerpiesz korzyści z:

Hojnego planu wynagradzania


Plan kompensacyjny Herbalife jest jednym z najhojniejszych w całej sprzedaży bezpośredniej. Firma wypłaca swoim Niezależnym Partnerom do 73% w formie zysków ze sprzedaży detalicznej i hurtowej, Premii Królewskich i bonusów.

Sprawdzonej formuły


Plan Marketingu i Sprzedaży Herbalife pomaga ludziom spełniać ich marzenia od ponad 30 lat, w 90 krajach.


Wszechstronnych szkoleń


Jako Niezależny Partner Herbalife zyskujesz dostęp do wyjątkowych szkoleń, wsparcie ze strony kolegów-Partnerów oraz firmy – Działu Obsługi Partnerów Herbalife działającego z najwyższym profesjonalizmem.

Produktów wspartych nauką


Istotą międzynarodowej renomy Herbalife są produkty wysokiej jakości. Jako Niezależny Partner będziesz oferować produkty do odżywiania i kontroli wagi, z których wiele opracowali naukowcy o światowej sławie. Ludzie kochają nasze produkty, ponieważ one naprawdę działają.

Satysfakcji z relacji z klientami


Pomaganie innym, by zmieniali swoje życie na lepsze, stanowi zapewne ten element współpracy z firmą, który przynosi Partnerom najwięcej satysfakcji. Przyczynisz się do poprawy jakości życia bliskich Ci osób, sąsiadów, znajomych. Możesz stać się częścią wspólnoty Herbalife, która naprawdę zmienia życie milionów osób.

Z Herbalife możesz osiągnąć wszystko – możliwości nie mają granic.

Oświadczenie dotyczące średnich przychodów - link

Klauzula: Prosimy pamiętać, że prawo zabrania osobom propagującym dany model handlowy lub uczestniczącym w nim przekonywania kogokolwiek do wniesienia opłaty i składania obietnic, że będą czerpać korzyści z wprowadzania kolejnych osób do danego schematu. Nie należy ufać twierdzeniom, że można łatwo osiągnąć wysokie zyski.


PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-07-22 22:35:50 | NAMP2HLASPX04