This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Dokonaliśmy aktualizacji naszej Polityki Prywatności. Kliknij tutaj aby przejrzeć zaktualizowaną wersję.

Dlaczego warto wybrać Herbalife?

Wszystko zaczęło się od wizji jednego człowieka, który zapragnął pomóc innym ludziom poprawić stan ich zdrowia i finansów. Po przeszło 30 latach wizja ta jest nadal żywa – jako marka o światowej renomie i styl życia ponad 2 milionów Partnerów.

Czerpiesz korzyści z:

Hojnego planu wynagradzania


Plan kompensacyjny Herbalife jest jednym z najhojniejszych w całej sprzedaży bezpośredniej. Firma wypłaca swoim Niezależnym Partnerom do 73% w formie zysków ze sprzedaży detalicznej i hurtowej, Premii Królewskich i bonusów.

Sprawdzonej formuły


Plan Marketingu i Sprzedaży Herbalife pomaga ludziom spełniać ich marzenia od ponad 30 lat, w 90 krajach.


Wszechstronnych szkoleń


Jako Niezależny Partner Herbalife zyskujesz dostęp do wyjątkowych szkoleń, wsparcie ze strony kolegów-Partnerów oraz firmy – Działu Obsługi Partnerów Herbalife działającego z najwyższym profesjonalizmem.

Produktów wspartych nauką


Istotą międzynarodowej renomy Herbalife są produkty wysokiej jakości. Jako Niezależny Partner będziesz oferować produkty do odżywiania i kontroli wagi, z których wiele opracowali naukowcy o światowej sławie. Ludzie kochają nasze produkty, ponieważ one naprawdę działają.

Satysfakcji z relacji z klientami


Pomaganie innym, by zmieniali swoje życie na lepsze, stanowi zapewne ten element współpracy z firmą, który przynosi Partnerom najwięcej satysfakcji. Przyczynisz się do poprawy jakości życia bliskich Ci osób, sąsiadów, znajomych. Możesz stać się częścią wspólnoty Herbalife, która naprawdę zmienia życie milionów osób.

Z Herbalife możesz osiągnąć wszystko – możliwości nie mają granic.

Oświadczenie dotyczące średnich przychodów - link

Klauzula: Prosimy pamiętać, że prawo zabrania osobom propagującym dany model handlowy lub uczestniczącym w nim przekonywania kogokolwiek do wniesienia opłaty i składania obietnic, że będą czerpać korzyści z wprowadzania kolejnych osób do danego schematu. Nie należy ufać twierdzeniom, że można łatwo osiągnąć wysokie zyski.


PSSB Herbalife Polska jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bespośredniej
https://pssb.pl/


pl-PL | 2019-05-22 18:17:18 | NAMP2HLASPX01